+90 (312) 442 67 37 omer@yalcinhukuk.com.tr

EKİBİMİZ

Profesyonel ekibimiz sizlere hukuki alanlarda kaliteli hizmet vermek için sürekli çalışmakta ve yeni alanlarda kendilerini geliştirmektedir.

Umut Ömer YALÇIN

Bedirhan Fatih ELEMAN

Osmaniye’de 1995 yılında doğan Av. Bedirhan Fatih ELEMAN, ilk ve orta öğrenimini tamamlamasının ardından 19 Mayıs Üniversitesi Ali Fuat Başgil Hukuk Fakültesinden mezun olarak lisans derecesini almıştır. Avukatlık stajını Hukuk Büromuzda tamamlayan Av. Bedirhan Fatih Eleman İş Hukuku ve Sigorta Hukuku alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Emre KARACA

Balıkesir’de 1995 yılında doğan Av. Emre KARACA, ilk ve orta öğrenimini tamamlamasının ardından Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olarak lisans derecesini almıştır.  Avukatlık stajını Balıkesir’de Çelikboya Hukuk Bürosunda tamamlayan Av. Emre Karaca, Balıkesir’de bir süre serbest avukatlık yaptıktan sonra mesleki kariyerine Hukuk Büromuzda devam etmektedir. Av. Emre Karaca, ağırlıklı olarak Ceza Hukuku, Tazminat Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku alanlarında çalışmaktadır.

Mahmut ÇAKMAK

Ankara’da 1999 yılında doğan Av. Mahmut Çakmak ilk ve orta öğretimini Ankara’da tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2021 yılında mezun olarak lisans derecesini almıştır. Üniversite öğrenimi sırasında Sigorta Hukuku ve İcra İflas Hukuku alanlarında çalışmalar yapan Av. Mahmut Çakmak, Avukatlık stajını Hukuk Büromuzda tamamlamıştır.  Av. Mahmut Çakmak Spor Hukuku, Ticaret Hukuk ve Tahkim alanlarında çalışmalarına devam etmektedir.

Ömer Kürşad DEVECİ

Osmaniye’de 1997yılında doğan Av. Ömer Kürşad Deveci ilk ve orta öğretimini Osmaniye’de tamamladıktan sonra Çukurova Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2021 yılında mezun olarak lisans derecesini almıştır. Üniversite öğrenimi sırasında Adana’da Sigorta Hukuku ve İcra İflas Hukuku alanlarında çalışmalar yapan Av. Ömer Kürşad Deveci, Avukatlık stajını Hukuk Büromuzda tamamlamıştır. Av. Ömer Kürşad Deveci Sigorta Hukuku, Kamulaştırma Hukuku, Miras Hukuku alanlarında çalışmalarına devam etmektedir.

Şahika NACAR

Osmaniye’de 1998 yılında doğan Av. Şahika Nacar,  ilk ve orta öğrenimini burada tamamlamasının ardından Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2021 yılında mezun olarak lisans derecesini almıştır. Avukatlık stajını A&A Hukuk Bürosunda tamamlayan Av. Şahika Nacar, Hukuk Büromuzda Kadastro Hukuku ve Aile Hukuku alanlarında çalışmalarına devam etmektedir.

Emir YILMAZ

Bursa’nın Gürsu İlçesinde 2002 yılında doğan Emir Yılmaz,  Bursa Gazi Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazanmıştır. Halen Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 3. Sınıf öğrencisi olan Emir Yılmaz, Hukuk Büromuzda öğrenci-stajyer olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Buse Özlem UZUN

Ankara’da 1995 yılında doğan Buse Özlem Uzun, ilk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamlamıştır. Bilgisayar programcılığı mezunu olan Buse Özlem Uzun, KVKK Temel Eğitim Sertifikası, Büro Yönetimi ve Sekreterlik Sertifikası ve Lojistik Sertifikası sahibi olup, Hukuk Büromuzda asistan olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Abdülbaki Özgür DAL

Ankara’da 1981 yılında doğan Abdülbaki Özgür Dal, ilk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamlamasının ardından Gazi Üniversitesi Tapu Kadastro Meslek Yüksekokulu’ndan mezun olmuştur. Gazi Tapu Kadastro Meslek Yüksekokulu’ndan 2004 yılında mezun olmasının akabinde 2005 yılından itibaren Türkiye’nin çeşitli Tapu ve Kadastro Müdürlüklerinde uzman olarak çalışmıştır. Uzun yıllar Tapu ve Kadastro Müdürlüklerinde uzman olarak çalışan Abdülbaki Özgür Dal, 2022 yılından itibaren kariyerine Hukuk Büromuzda Gayrimenkul Danışmanı olarak devam etmektedir. Abdülbaki Özgür Dal ayrıca Hukuk Fakültesi 3. Sınıf öğrencisi olup, hukuk eğitimi almaktadır.

Hatice KİNAY

1978 YILINDA Ankara’da doğan Hatice Kinay, Hukuk Büromuzda yardımcı personel olarak çalışmalarına devam etmektedir.