+90 (312) 442 67 37 omer@yalcinhukuk.com.tr

HAKKIMIZDA

Ankara’da 2017 yılından itibaren faaliyetlerine başlayan büromuz, müvekkillerine sunacağı hukuki hizmette öncelikle hak kaybı yaşamamaları için tarafsız olmayı ilke edinmiştir.

2017 yılında Ankara’da faaliyetlerine başlayan Yalçın Hukuk Bürosu, müvekkillerine sunmuş olduğu avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetinde müvekkil menfaatini korumayı ilke edinmiştir. Bu bakımdan büromuz, müvekkillerine usul ve kanunlar çerçevesinde başvurabilecekleri çözüm seçenekleri içerisinden en doğru ve menfaatlerine en uygun olan çözüm yolunu tespit edip sunmaktadır.

Yalçın Hukuk Bürosu, mevcut uyuşmazlıkların yanı sıra ileride meydana gelebilecek hukuki uyuşmazlıkları daha doğmadan engellemeyi mesleki bir sorumluluk olarak görmektedir. Bu nedenle büromuz müvekkillerini öngöremeyecekleri hukuki uyuşmazlıklar konusunda bilgilendirmekte ve bu konuda gerekli danışmanlık hizmetlerini sunarak önleyici avukatlık yapmaktadır.

Ayrıca yargı sürecinin yavaşlığından kaynaklanabilecek olumsuzlukları müvekkillerine yansıtmamak adına en doğru ve en hızlı çözümü müvekkillerine sunarak hukuki uyuşmazlıkların çözümünü en kısa süreye indirmeyi temel düstur edinen büromuz; her türlü teknolojik, siyasi ve iktisadi gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu bağlamda, farklı sektörlerde faaliyet gösteren birçok kurum, şirket ve işletmeye profesyonel hukuk hizmeti vermektedir.

MİSYONUMUZ

Yalçın Hukuk Bürosu olarak misyonumuz; hukukun temel ilkelerinden hareketle müvekkillerimizin hukuki sorunlarını hakkaniyete ve adalete uygun, doğru ve etkin bir şekilde çözüme ulaştırmaktır.

VİZYONUMUZ

Yalçın Hukuk Bürosu olarak vizyonumuz; uluslararası standartlarında üzerinde sunacağı hukuki hizmetleri ve nitelikli hukukçu kadrosu ile Türkiye’nin en önde gelen hukuk bürosu olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Yalçın Hukuk Bürosu olarak kalite politikamız karşılaştığımız her hukuki uyuşmazlıkta, müvekkillerimizin ihtiyaçlarına ve menfaatlerine en uygun hukuki çözümleri sunarak memnuniyeti en yüksek seviyede tutmaktır.

ON-LINE DANIŞMANLIK

Yalçın Hukuk bürosu, hukuki danışmanlık hizmeti almak isteyenlerle yüz yüze görüşerek danışmanlık hizmeti verdiği gibi zamanı olmayan veya farklı şehir yada ülkelerde bulunan kişiler için de online danışmanlık hizmeti vermektedir. Danışmak istediğiniz konuları ve ilgili evraklarınızı hazırladıktan sonra online danışmanlık hizmeti almak üzere bizimle iletişime geçebilir ve uzaktan danışmanlık hizmeti için randevu alabilirsiniz. Online Danışmanlık hizmeti almadan önce incelenmesini talep edeceğiniz evrak ve dokümanlar var ise bunların e-posta yoluyla bize ulaştırılmak üzere hazırlanması faydanıza olacaktır.

Online Danışmanlık hizmetimizden faydalanmak için info@yalcinhukuk.com.tr e-posta adresinden veya iletişim sayfamızda bulunan form aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.